Červenec 2008

počasí

21. července 2008 v 18:41 | aník

hezoučký

15. července 2008 v 16:13 | aník
The Pussycat Dolls

jůůůůůůůůůůůjky

15. července 2008 v 16:11 | aník
Máte už dost vánočního shonu, davů lidí v obchodech a hektického shánění dárků pro své milé? Tak se na chvilku zastavte. Že to nelze? Pak si pusťte debut "Coco" Kaliforňanky Colbie Caillat. Ten vás zaručeně donutí zbrzdit a zavzpomínat třeba na léto.
8/10
Colbie Caillat - Coco
Vydáno: 03.09.2007
Celkový čas: 43:35
Skladby: Oxygen, The Little Things, One Fine Wire, Bubbly, Feeling Show, Midnight Bottle, Realize, Battle, Tailor Made, Magic, Tied Down, Capri
Jméno Colbie Caillat u nás, a možná v Evropě vůbec, ještě není moc známé, ale Amerika je jí momentálně plná. Mladá dáma z Kalifornie je jednou z těch, kteří se prosadili díky internetu. V případě Colbie Caillat (MySpace.com) je to díky portálům MySpace.com a iTunes, kde nějaký čas dominovala žebříčku nepodepsaných. Ve chvíli, kdy vyšel oficiálně singl "Bubly", vyšplhal se na pátou příčku singlové hitparády a dlouhé týdny se odtud nehnul, ať se nad ním dělo cokoliv. Pravděpodobně by dosáhl výš nebýt systému, kdy do pořadí ve velké míře promlouvají rádia zaměřená na r'n'b a hip hop. Do téhle kategorie totiž její hudba rozhodně nezapadá. Ona tak nějak asi nebude zapadat nikam. Hudební vnímání Colbie Caillat je totiž jiné - naprosto přímočaré, svěží, v tom nejlepším slova smyslu jednoduché, pohodové a nekonfliktní. Její styl je převážně postavený na symbióze popu a jakéhosi folku prozářeného kalifornským sluncem. Když posloucháte "Coco", máte pocit, že jste se najednou ocitli na prázdninách, ale ne v tropech u moře, spíš u průzračného jezera na podhorské louce probouzející se právě v rose do slunného dne. Předchozí řádky mohou evokovat pocit, že je "Coco" přeslazené či přeromantizované. To se naštěstí nestalo. Sice balancuje někde na této hraně, ale v žádném svém momentu se na tuto stranu nepřehoupne. Colbie Caillat má geniální cit pro melodie, které jsou ve své harmonii dokonalé. Jednotlivé tóny a takty jako by v intencích prvního singlu probublávaly na povrch a její písničky působí neuvěřitelně vzdušně. Nevlastní sice žádný super vokál, ale díky své krémové barvě hlasu a téměř civilnímu projevu dáte zanedlouho za pravdu názoru, že Colbie Caillat je taková svěžejší a lehčí Norah Jones v kombinaci s holkou od vedle. Ačkoliv není klasická písničkářka - stojí za ní normální kapela -, sama hraje na kytaru a složila i všechny písničky na albu. Od prvních tónů úvodní "Oxygene" až po poslední zachvění "Capri" je zřejmé, že takhle to tahle zpěvačka chtěla, aby to znělo. A takhle to opravdu sama cítí. Nebudu vám tvrdit, že je "Coco" nějaká zásadní deska, kterou musíte mít doma. Není to nic víc než výborně napsaná a nazpívaná nahrávka, která dokáže především pohladit po duši, vytrhnout člověka z chmurných nálad a třeba, jak jsem psal výše, zklidnit krevní oběh. Nemůžu se zbavit dojmu, že podobných desek je v poslední době nějak málo. Právě v tom nacházím výjimečnost Colbie Caillat a její "Coco".

kontaktujte rihannu

15. července 2008 v 16:08 | aník
PROSÍM VÁS, NEPIŠTE SE PŘÍSPĚVKY TOHO TYPU, JAKOBY JE RIHANNA ČETLA, PROTOŽE NAŠE STRÁNKA S NÍ NENÍ V KONTAKTU.
Rihanna
c/o Def Jam Records
825 eight Av. 28th Floor
New York, NY 10019
USA

anna k - večernice

15. července 2008 v 15:58 | aník
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

mini životopis

15. července 2008 v 15:34 | aník
Povolání: zpěvačka
Věk: 17
Datum narození: 20. 12. 1990
Místo narození: Massachusetts, USA
Znamení: Střelec

ashley pink

15. července 2008 v 15:24 | aník
Click to view full size image


ewa na dovče

15. července 2008 v 15:15 | aník

Typické prázdniny u moře, bazénu, s trochou kultury a sportu si užívala Ewa Farna (14).

Nejmladší objev české pop-music totiž vyrazil s celou rodinou do Chorvatska a Itálie. "Konečně jsem si mohla od všeho odpočinout, sem tam jsme vyrazili na výlet, ale jinak jsem pořád ležela u vody. Prostě jsem se válela," přiznává se smíchem Ewa.
Jediné, co ji prý na dovolené štvalo, byla úmorná vedra, kvůli kterým si prý ani nemohla pořádně projít Benátky. Z nich celá rodina včetně dvanáctiletého bráchy Adama a roční sestřičky Magdaleny vyrazila do městečka Garda.
Tam se Ewě líbilo úplně nejvíc. "Se setměním se to místo úplně proměnilo - osvětlené pobřeží, měsíc, odrážející se na hladině jezera, romantické uličky, krásné restaurace a v nich milí a hezcí číšníci," usmívá se Ewa potutelně.
S návratem domů však může na letní romantiku pomalu zapomenout. Čeká ji série vystoupení a hlavně práce na nové desce Ticho, kterou natáčí s producenty Leškem Wronkou a Danem Hádlem.
"Ve Veroně jsme byli v amfiteátru pro 30 tisíc diváků. Představila jsem si, jaké by to bylo zpívat pro takové publikum. Docela mě to navnadilo!" dodává mladičká zpěvačka.
Obrazek
'Mám vyvětranou hlavu a jsem připravena na pracovní zbytek prázdnin,' věří Ewa Farna
Obrazek
Ewa Farna se svou roční sestřičkou Magdalenou u bazénu v Chorvatsku
Obrazek


Ewa Farna s Magdalenkou

Herci-Ošklivka Katka

15. července 2008 v 15:01 | aník
  • Kateřina Janečková
  • Lukáš Hejlík
  • Michaela Horká
  • Olga Lounová
  • Petr Štěpán
  • Lumír Olšovský
  • Jana Boušková